Op zondag 6 juli organiseert Forum voor Democratie een interessante lezing met Paul Cliteur in Soest over cultuurmarxisme, met aansluitend een borrel om het onderwerp verder te bespreken. Wat is cultuurmarxisme en hoe beïnvloedt het de vrijheid van meningsuiting in onze samenleving? Prof. dr. Paul Cliteur, emeritus hoogleraar aan de Universiteit Leiden, duikt in de geschiedenis en de ideologie achter het cultuurmarxisme en legt uit welke gevolgen deze denkrichting heeft voor ons publieke debat.
Waarom staat de vrijheid van meningsuiting steeds vaker onder druk? En wat kunnen we doen om die vrijheid te beschermen? Laat u inspireren door deze prikkelende lezing over een van de meest urgente thema’s van deze tijd. Ter voorbereiding is het nuttig kennis te nemen van het boek van Paul Cliteur.
Om 14:30 uur openen de deuren, waarna we om 15:00 uur beginnen met de lezing en aansluitend een borrel tot 18:00 uur. Heel graag tot 6 juli in Soest!
De locatie van het evenement wordt per mail met uw ticket meegestuurd.